KURUMSAL /

Yıllara Dayanan Tecrübe

FİRMA PROFİLİ


Alanında tecrübeli ve uzman bir kadro tarafından Ankara Keçiören’de kurulan firmamız, PVC kapı ve pencere sistemleri, cam balkon sistemleri, balkon ve teras kapatma uygulamaları üzerine faaliyet göstermektedir. Ayrıca alüminyum doğrama sistemler, duşakabin sistemleri, çelik kapılar, iç mekan kapıları, Amerikan kapılar, merdiven korkuluk uygulamaları, veranda ve pergoleler gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Kullanım kolaylığı, dekoratif görünümü ve uzun ömrü ile günümüzde sıklıkla tercih edilen PVC kapı ve pencere sistemlerini kaliteli işçilik ve ekonomik fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Montaj, servis hizmetleri, bakım ve onarım işlerinde güvenilir bir çözüm ortağı olarak hizmetinize hazırız.

İhtiyacınız olan ürünler için sizlere en uygun önerileri getiriyor, kullanılacak mekana ve beğenilerinize uygun sistemleri alternatif seçeneklerle sizlere sunuyoruz.

Talep konusu ürünlerin keşif, sipariş, montaj ve teslimat aşamalarındaki tüm süreçte müşterilerimizle diyalog halinde hızlı, kaliteli ve güvenilir uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Siparişlerinizi istenen nitelikte ve taahhüt edilen sürede sizlere teslim ediyoruz. Yaşam alanlarınız için, kullanışlı, dekoratif ve fonksiyonel çözümler üretiyoruz.

Sektörde uzun yıllara dayalı tecrübemizle tüm PVC kapı ve pencere sistemleri, cam balkon, teras kapatma, alüminyum doğrama sistemler, duşakabin sistemleri, çelik kapılar, iç mekan kapıları, Amerikan kapılar, merdiven korkuluk uygulamaları, veranda ve pergole uygulamalarında üstün nitelikli çözümler için özenli, hızlı ve işinde titiz bir firma arıyorsanız sizlere de hizmet vermekten onur duyacağız.

VİZYONUMUZ

  • Zengin ürün seçenekleri ile her ihtiyaç ve beğeniye hitap etmek
  • Kaliteli ürünleri, kaliteli işçilikten taviz vermeden ekonomik maliyetlerle sunmak
  • Hızlı ve özenli çalışma anlayışımızla müşterilerimizin ilk tercihi olmak

MİSYONUMUZ

  • Siparişlerinizi taahhüt edilen sürede ve istenen nitelikte sizlere teslim etmek
  • Beklentilerinize uygun çözümleri geniş seçeneklerle sizlere sunmak
  • Gelişen ve yenilenen teknolojiyi işimize en iyi şekilde yansıtmak
CAMODA SİSTEMLERİ --> Vista Slider - Vista Unico - Vista Quadro - Consensus - Performus         Cafe, Restoran, Müstakil Evler, Apartman ve Site Bahçeleri, Villalar, Teraslar        SÜRME CAM BALKON SİSTEMLERİ - KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ